Websitemiz’de yer alan “İş Talebi Oluştur” formunu doldurarak veya iletişim numaramız ile bizlerle görüşerek çalışmaya hemen başlayabilirsiniz.

Evet yapıyoruz. Dijital sözleşme veya fiziki sözleşme işlemlerini projeye başlamadan önce yapmaktayız. Sözleşme hem hizmet veren, hem hizmet alan için artı değer yaratmaktadır.

Ödemeler, aylık tabanlı hizmetleri alan danışanlarımız için ay başında, proje standartlı ve tek iş üzeri çalışmalarda ödemenin yarısı iş başında, yarısı iş sonunda olacak şekilde ayarlanmaktadır.

Websitemizde yer alan iletişim formunu doldurarak veya mail adresimize mail atarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Web Tasarım fiyatları proje özelliklerine göre farklılıklar göstermektedir. Web Tasarım Fiyatlarımızı ile ilgili bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Web tasarım fiyatları, nasıl bir web sitesi yapmak istediğinize göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin Google uyumlu bir kurumsal web tasarım yaptıracaksanız normalin üstünde hızlı bir hosting hizmeti, özel ip ve ücretli bir SSL sertifikası maliyetlerinizi arttırabilmektedir. Bunun yanı sıra çoklu dil özelliği, sayfa sayısı, standart modüller dışında spesifik modüller de fiyata etki eden unsurlardır. Tabi en önemli etkenlerden biri de istemiş olduğunuz web tasarım hizmetinin tasarlanma ve kodlanma yöntemidir.