Biz çok özverili bir ekibiz

Nasıl yardım edebiliriz?

İhtiyaçlarınıza özel web yazılım geliştirdiğimiz gibi, planladığınız projelerinizinde hayata geçmesi için gerekli tüm hizmetleri sizler için sağlamaktayız.

Analiz, tasarım, kodlama, test ve web yazılım süreçlerini en etkin biçimde yöneterek her türlü yazılım ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üretmekteyiz.

Web yazılım

Dijital Dünya’daki varlığınızı çok önemsiyor, istediğinizin daha iyisini geliştiriyoruz!

Web dizayn

Web tasarım çalışmalarımız sipariş türüne göre şekillenmektedir.

Sosyal medya danışmanlığı

Kurum veya işletmenizin yer aldığı tüm sosyal ağlarda gelen mesajlar, yorumlar markanızın dili doğrultusunda cevaplanarak takipçilerle hızlı iletişim sağlanıp takipçi bağlılığı sağlanmaktadır.

Dijital pazarlama

Dijital danışmanlık firmaları, şirketleri dijital ortamda var olmasını sağlamak için gerekli tüm optimizasyon süreçlerinde yardımcı olur.

7 / 24 destek

7/24 uzaktan teknik destek hizmeti, yazılımı tarafımızdan sağlanmış tüm ürün sahibi olan müşterilerimize verilmektedir.

E-Ticaret

Anahtar Teslim E-ticaret Sitesi hizmetimiz sayesinde sitenizi açarken bir çok yeni kullanıcının karşılaştığı zorluklarla karşılaşmanıza gerek kalmadan kullanacağınız e-ticaret sitenizi teslim edilmektedir.

Tamamlanan projelerimiz

Ekibimiz tarafından tamamlanmış olan projelerimizin bir kısmı aşağıda bilgilerinize sunulmuştur. Sadece yayınlanmasını isteyen müşterilerimizin bilgilerine yer verilmektedir.

Diğer tamamlanan projeler
google deveoper
Goodle adwords
Google analitics
Google partner