icon-1

Merhaba!

Yazarkod dijital Ajans, sektör hakkında bilgili, deneyimli ve heyecanını her zaman koruyan, yetkin ve yetenekli çalışma arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. Markanızın profilini dijital dünyaya taşımak adına, yaratıcı, dönüştürmeye yönelik ve her zaman yenilikçi bakış açımızla çalışmaktayız. Alanında rakipsiz ve uzman ekip arkadaşlarımız, her bir marka ile birebir ilgilenmektedir. Ayrıca markanızın üslubunu ve sektöründeki hedeflerini netleştirmekte ve çalışmalarını bu doğrultuda gerçekleştirmektedir.

Ajans olarak misyonumuz, dönüşüme ve markanıza değer katmaya odaklanmaktadır. Hazırlamış olduğumuz ürününüz ile birlikte son kullanıcıya kadar en güçlü şekilde projenizi desteklemeye odaklanmaktadır.

Kurumsal ve bireysel markalaşma süreçlerinde ‘’daha fazlasını’’ talep edenlerin tercihi olmak için çabalamaktayız. Uzman ekibimiz, aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır:

1. Web Tasarım,

2. SEO Danışmanlığı,

3. Google Adwords Danışmanlığı,

4. Sosyal Medya Danışmanlığı,

5. Domain ve Hosting Hizmetleri,

6. Grafik Tasarım,

7. Google Adwords Danışmanlığı,

Hizmetlerimizin her biri, o hizmet için uzmanlaşmış bir çekirdek ekip tarafından yaratıcılık ve inovatif üretim temelleri çerçevesinde geliştirilmektedir. Ekibimiz her bir görevde multidisipliner bir yaklaşım belirleyebilmek adına diğer departmanlardan destek almaktadır. Bu sayede her bakımdan güçlü, profesyonel ve yeni nesil tasarım hizmetleri sunmak mümkün hale gelmektedir.

Kategorisinde sunduğumuz hizmetler, uzaktan çalışma performansımız ile ülke geneline yayılmıştır. Bugün hem lokal hizmetler sunmak isteyen hem de ulusal çapta büyük başarılar yakalamak isteyen firmalara tasarım destekleri sağlamaktayız. Dijital pazarlamanın her alanında tek bir kurumdan destek alın. Sizin yerinize tüm işleri biz halledelim.

Müşterilerinize odaklanmak işte bu kadar kolay!

bg-left
bg-right

Web yazılım

Dijital Dünya’daki varlığınızı çok önemsiyor, istediğinizin daha iyisini geliştiriyoruz!

Web dizayn

Web tasarım çalışmalarımız sipariş türüne göre şekillenmektedir.

Sosyal medya danışmanlığı

Kurum veya işletmenizin yer aldığı tüm sosyal ağlarda gelen mesajlar, yorumlar markanızın dili doğrultusunda cevaplanarak takipçilerle hızlı iletişim sağlanıp takipçi bağlılığı sağlanmaktadır.

Dijital pazarlama

Dijital danışmanlık firmaları, şirketleri dijital ortamda var olmasını sağlamak için gerekli tüm optimizasyon süreçlerinde yardımcı olur.

7 / 24 destek

7/24 uzaktan teknik destek hizmeti, yazılımı tarafımızdan sağlanmış tüm ürün sahibi olan müşterilerimize verilmektedir.

E-Ticaret

Anahtar Teslim E-ticaret Sitesi hizmetimiz sayesinde sitenizi açarken bir çok yeni kullanıcının karşılaştığı zorluklarla karşılaşmanıza gerek kalmadan kullanacağınız e-ticaret sitenizi teslim edilmektedir.

Tasarımla ilgili son içerikler

Tüm içerikler

Neden YazarKOD?

Diğer Ajanslardan

Farkımız Nedir?

7/24 Destek İmkanı

Ekibimiz, bayram ve resmi tatiler hariç 7/24 Destek vererek, danışanları için yüksek iletişimi barındırmaktadır.

Yüksek Kalite Algısı

Her projeyi kendi işimiz gibi sahiplenmemiz sebebiyle her zaman iyisine ve en yüksek tasarıma ulaşırsınız.

Uzatılmış Revizyon

Danışanlarına, uzatılmış ve arttırılmış revizyon hakkı sunarak, gelişime destek olur.